* 10 października pierwsze zajęcia j. angielskiego.

** 19 października pierwsze zajęcia OPEN tańców burre.Dziekanat UKW prowadzi nabór do Międzypokoleniowej Grupy Teatralnej

*** Grupa początkowa j. włoskiego rozpocznie naukę od stycznia.

**** 14 października będziemy gościć słuchaczy UTW z Szydłowca.

 

 

Kalendarz akademicki 2016/2017 - POBIERZ

 

 

 

 poniedziałek  wtorek  środa  czwartek  piątek

HARMONOGRAM ZAJĘĆ UKW 2016/2017

MALARSTWO

godz. 10.00

Agnieszka Kremky

OKejka

J. ANGIELSKI

godz. 09.00 gr. gr. zaawans

godz. 10.05 gr. gr. średnia

lektor: Eliza Kostrzewa

OKejka

-

J. FRANCUSKI

godz. 11.00 gr. zaawans.

Lektor: Maria Werner Mickiewicz

OKejka

J. ANGIELSKI

godz. 9.15 gr. średnia II

lektor: Eliza Kostrzewa

OKejka

J. ANGIELSKI

godz. 12.00 gr. "0"

godz. 13.05 gr. początk. CD

lektor: Eliza Kostrzewa

OKejka

J.WŁOSKI

godz. 16.00 gr. zaawans.

 

Lektor:

Dorota Sodel Brzezinka

OKejka

AEROBIC

godz. 15.30

Instruktor:

Mira Misarko

szkoła

ZS nr 2 ul. Żwirowa 16

PILATES

godz. 10.15 I gr. 

godz. 11.10 II gr.

godz. 12.15 III gr.

godz. 13.10 IV gr.

 

Instruktor:

Amelia Różycka

OKejka

JOGA

godz. 08.30 I gr.

godz. 09.45 II gr.

Instruktor:

Aleksandra Adamczyk

OKejka

J. NIEMIECKI

godz. 14.30 początk.cd.

godz. 15.15 zaawans.

godz. 16.00 gr. "0"

lektor: Grzegorz Niedbała

OKejka

ZAJĘCIA MULTIMEDIALNE

godz. 16.15

Instruktor:

Michał Larkowski

OKejka

 

INFORMATYKA

godz. 17.30 gr. zaawans.

Instruktor:

Michał Larkowski

ZS Nr 2 ul. Żwirowa 16

OPEN tańce buree

godz.10.30 gr. początk.

Instruktor:

Joanna Zwolińska

sala OSP

J.HISZPAŃSKI

godz. 16.15 gr. początkowa

godz. 17.15 gr. zaawnas.

 

Lektor:

Monika Wankowska

OKejka

NORDIC WALKING

godz. 11.15

Instruktor: Amelia Różycka

Zbiórki przy OK

J. WŁOSKI

godz. 10.30 gr. śr. zaawans.

godz. 17.00 gr. "0".

Lektor: Dorota Sodel Brzezinka

OKejka

TAŃCE BURRE

godz. 17.30

Instruktor:

Anna Abramowicz-Kalińska

Sala w OSP

J. FRANCUSKI

godz. 19.00 gr. początk.

Lektor: Maria Werner Mickiewicz

OKejka

TAŃCE LUDOWE

godz. 18.15

Instruktor: Piotr Zalipski

OKejka

J. FRANCUSKI

godz. 12.00 gr. zaawans

Lektor: Maria Werner Mickiewicz

OKejka

J.HISZPAŃSKI

godz. 15.45 gr. "0"

 

Lektor:

Monika Wankowska

OKejka

GRUPA TEATRALNA UKW

godz. 17.00

Instruktor: Marta Uszyńska

Okejka

J. ROSYJSKI

godz. 14.00 gr. początk.

godz. 15.00 gr. zaawans.

Lektor: Jolanta Sznura

OKejka

 

J. ANGIELSKI

godz. 16.30

lektor: Arleta Kowalska

Zespół Szkół w Otrębusach

INFORMATYKA

godz. 16.00 gr. zaawans.

Instruktor:

Michał Larkowski

świetlica w Otrębusach

 

BRYDŻ I INNE GRY

od godz. 11.00

Okejka

 

J. NIEMIECKI

godz. 17.00 gr zaawans.

lektor: Grzegorz Niedbała

Okejka

 

 

 

 

 

*Dziekanat UKW prowadzi nabór do Międzypokoleniowej Grupy Teatralnej

Zapraszamy osoby w wieku 7-100 lat

 

 

o nas

 

 

kontakt

pliki do pobrania

wynajem sal

konkursy

 

płatności

newsletter

ogłoszenia