ORLIK - Plan na nowy sezon Harmonogram Orlika - Kliknij TU!

Drugie szkolenie dla kadr sportowych: Nowoczesne Kierunki Rozwoju Edukacji i Aktywności Fizycznej - nauczanie badmintona w szkołach. Prowadzi dr Dariusz Nowicki (AWF) i trener Michał Hoffman (OKej). Teoria i praktyka, jak widać na załączonych obrazkach.

Drodzy początkujący Taternicy/Alpiniści/Taurusowcy: w poniedziałek niestety nie będzie zajęć wspinaczkowych. Śpieszymy uspokoić, że pan instruktor nie przepadł gdzieś wśród śniegów Tybetu, tylko po prostu nie może się pojawić tym razem.

Do zobaczenia po Świętach!

Miejska Hala Sportowa, ul. Moczydłowskiego 2 – Rozkład zajęć - Kliknij TU!

Opłaty - Kliknij TU!

 

Teraz chwilowo UWAGA na ORLIK: w czwartek 26 maja jest Święto, więc jest dzień świąteczny. Kontemplujemy - nie biegamy. 

 

Uwaga: w sprawie zbieractwa odpadów i zamieniania ich na przedmioty pożyteczne animator Paweł donosi: "AWANS na 3 miejsce !!!"

 
http://pilkizapuszki.pl/ranking.html
 

Uprzejmie uprasza się w zwiększenie spożycia napojów w puszkach (w celu zdobycia pierwszego miejsca) i przynoszenie tych puszek na Orlik".

 

Orlik w Żółwinie posiadający tytuł „Boisko na medal”,  jest zarządzany przez Gminny Ośrodek Kultury, który korzystając z dofinansowania przyznanego nam przez Fundację Rozwoju Kultury Fizycznej, zatrudnia dwóch animatorów. Na Orliku jest ogólnodostępna sieć WiFi oraz czytelnia prasy.

 

Codziennie od godziny 16.00 ( w czasie wakacji od 13.00) do późnych godzin wieczornych obiekt jest dostępny dla mieszkańców. Grupy nieformalne i kluby sportowe chcące korzystać z boisk mogą zarezerwować sobie dostępność boiska za pośrednictwem portalu www.naszorlik.pl

W zakładce „znajdź orlik” należy wpisać „Żółwin” i dalej już wszystko jasne.

 

Przypominamy, że na Orliku skutecznie zbieramy puszki i wymieniamy je na piłki. Fundacja RECAL, z którą nawiązaliśmy współpracę, co roku nagradza nas za wytrwałość. Pijcie więc dużo, zgniatajcie i wrzucajcie do pojemnika.

 

 

 

o nas

 

 

kontakt

pliki do pobrania

wynajem sal i opłaty

konkursy

 

płatności

newsletter

ogłoszenia