• Ognisko Muzyczne im. Marii Szymanowskiej w Brwinowie
  Ognisko Muzyczne im. Marii Szymanowskiej w Brwinowie Już od nowego sezonu w naszej ofercie pojawi się Ognisko Muzyczne, a w nim pracownie fortepianu, skrzypiec, wiolonczeli, gitary, perkusji i saksofonu oraz zajęcia wokalne, aktorskie i warsztaty muzyki tradycyjnej. Zapisy w Ośrodku Kultury OKej, ul. Wilsona 2 w Brwinowie, pod numerem 22 729 34 15, mailowo – Ten adres pocztowy jest chroniony przed spamowaniem. Aby go zobaczyć, konieczne jest włączenie w przeglądarce obsługi JavaScript. oraz…
  Czytaj dalej...
 • Gold Qltywator Extra de Lux. Z przymrużeniem oka i bardzo serio.
  Gold Qltywator Extra de Lux. Z przymrużeniem oka i bardzo serio.  W numerze zerowym pisaliśmy tak: <Uroczysta chwila. [:)] W artykułach znajdziecie siebie i nas, kogoś z daleka i kogoś z sąsiedztwa. Zostały one podzielone tak, żeby łatwo dało się je kartkować, przyjemnie czytało i oglądało dzieła sztuki, których jest tu przynajmniej kilka. Mamy złote porady zarówno z obszaru kultury i…
  Czytaj dalej...
 • PROGRAM LATA z OKEJEM
  PROGRAM LATA z OKEJEM Lato w mieście - II TYDZIEŃ – grupa młodsza  
  Czytaj dalej...
 • UWAGA UWAGA Dwa rowery poszukiwane!
  UWAGA UWAGA Dwa rowery poszukiwane! UWAGA UWAGA Dwa rowery poszukiwane! W lipcu, w OWCY, będą przebywać dwie studentki z bardzo dalekich krain. Chcemy im ułatwić dostęp do kolejki WKD, dlatego poszukujemy 2 rowerów z zapięciem, którymi mogłyby się poruszać po naszej pięknej gminie. Kto pożyczy na 2 tygodnie?  
 • „PROGRAM LATA z OKEJEM
  „PROGRAM LATA z OKEJEM „PROGRAM LATA z OKEJEM - I TYDZIEŃ – grupa młodsza  
  Czytaj dalej...
 • To już ostatnie poczytankowe spotkanie przed wakacjami…
  To już ostatnie poczytankowe spotkanie przed wakacjami… A będzie o tym, jak "Tata pokazał mi wszechświat" albo o tym "Jak tata się z nami bawił" – albo o wszystkim naraz :-) Zbliża się przecież Dzień Ojca! Zapraszam, Wasza LL 21 czerwca / ŚRODA / 10.00 Ps. Poczytanki wrócą we wrześniu :-)
  Czytaj dalej...
 • Program FOO w gminie Brwinów w pigułce i do pobrania
  Program FOO w gminie Brwinów w pigułce i do pobrania Otwarte Ogrody / festiwal sztuki i natury!  W tym roku fantastyczne koncerty / spotkania z książką / wystawy!  Będzie tanecznie / klasycznie i na ludowo / teatralnie i ekologicznie! Będzie ciekawie i intensywnie!    
  Czytaj dalej...
 • Śniadanie na trawie w stylu amerykańskim, czyli:
  Śniadanie na trawie w stylu amerykańskim, czyli: książki, opowieści i pyszności / wystawy, quizy… wszystko w zieloności / a w tle – muzyka rodem z Ameryki lat 50. / POLECAMY!  
 • V Przegląd Małych Form Teatralnych w Ogrodzie Towarzystwa Przyjaciół Brwinowa
  V Przegląd Małych Form Teatralnych w Ogrodzie Towarzystwa Przyjaciół Brwinowa Towarzystwo Przyjaciół Brwinowa zaprasza na V Przegląd Małych Form Teatralnych W programie spektakle przygotowane przez nauczycieli i uczniów z Zespołu Szkół Ogólnokształcących w Brwinowie.  
  Czytaj dalej...
 • Koncert MOTION TRIO przeniesiony do OK - Wilsona 2 - sobota 18:00
  Koncert MOTION TRIO przeniesiony do OK - Wilsona 2 - sobota 18:00  *** Koncert MOTION TRIO przeniesiony do OK - Wilsona 2  - sobota , 10 czerwca - 18:00  *** Koncert MOTION TRIO przeniesiony do OK - Wilsona 2  - sobota , 10 czerwca - 18:00  *** Koncert MOTION TRIO przeniesiony do OK - Wilsona 2  - sobota , 10 czerwca - 18:00  *** Koncert MOTION TRIO przeniesiony…

 

o nas

 

 

kontakt

pliki do pobrania

wynajem sal

konkursy

 

płatności

newsletter

ogłoszenia