• 58 501,91 zł
  58 501,91 zł 58 501,91 zł to oficjalny wynik 28. Finału WOŚP w Brwinowie! Specjalne podziękowania za wsparcie logistyczne, pomoc i wzbogacenie naszej aukcji kierujemy do: Agaty Balińskiej, Danucie Barabasz, Restauracji „Elita”, Katarzynie Gacek, Ałbenie Grabowskiej, Marcie Guzowskiej, Cukierni „Jarzyna", Małgorzacie Serwatce-Kopacewicz, Elizie Kos, Justynie Liberadzkiej, Pamar Catering, Prostej Paście Brwinów, Tomaszowi Reperowskiemu,…
 • 28 finał WOŚP w Brwinowie
  28 finał WOŚP w Brwinowie Wielkimi krokami zbliża się 28 już finał akcji Wielkiej Orkiestry Świątecznej Pomocy. Jak co roku sztab mieścić się będzie w Gminnym Ośrodku Kultury w Brwinowie.
  Czytaj dalej...
 • 6 stycznia Hala Sportowa nieczynna
  Uwaga! W związku z przypadającym na 6 stycznia świętem Objawienia Pańskiego (świętem Trzech Króli), czyli dniem wolnym od pracy, Miejska Hala Sportowa będzie zamknięta. Zapraszamy od 7 stycznia!
 • Pięknych chwil życzymy...
  Pięknych chwil życzymy... Pięknych chwil życzymy...
  Czytaj dalej...
 • Wystawa malarstwa Agaty Balińskiej
  Wystawa malarstwa Agaty Balińskiej W „Galerii OK” trwa wystawa akwareli Agaty Balińskiej. Wernisaż odbył się w sobotni wieczór 7 grudnia. Artystka sama nazywa się „malarką horyzontów”, bo to właśnie horyzont jest zazwyczaj głównym motywem większości jej kompozycji. Taki też tytuł – „Horyzonty” - nosi wystawa. Na wernisaż tłumnie przybyli miłośnicy twórczości młodej artystki, ale…
  Czytaj dalej...
 • Kalendarium grudniowych wydarzeń
  Kalendarium grudniowych wydarzeń ... Kalendarium grudniowych wydarzeń ...   
  Czytaj dalej...
 • W odCIENIACH mikołajkowych
  W odCIENIACH mikołajkowych Studentów Brwinowskiego Uniwersytetu Każdego Wieku odwiedziła św. Mikołajka (Monika Krasuska) i przeprowadziła warsztaty tajemnej, dalekowschodniej sztuki walki WIZAZU :)
  Czytaj dalej...
 • ISTOTY ROŚLINNE
  ISTOTY ROŚLINNE Ciepły listopadowy wieczór… brzmi niewiarygodnie, a jednak :) Sprawiła to książka „Istoty roślinne” stworzona przez duet Anny Czeremchy i Elizy Kos, a wydana przez Ośrodek Kultury OKej. To kolejne już spotkanie z autorkami – pierwsze odbyło się przy okazji wernisażu powstałych do książki fotografii Elizy.
  Czytaj dalej...
 • 28. Finał WOŚP w Brwinowie
  28. Finał WOŚP w Brwinowie Gminny Ośrodek Kultury w Brwinowie utworzył Sztab 28. Finału Wielkiej Orkiestry Świątecznej Pomocy.    Zbiórka odbędzie się 12 stycznia 2020 r. i jej celem będzie zebranie środków pieniężnych: „dla zapewnienia najwyższych standardów diagnostycznych i leczniczych w dziecięcej medycynie zabiegowej”.  Sztab rozpoczął nabór wolontariuszy.  Wielka Orkiestra Świątecznej Pomocy gra w Brwinowie…
 • El Salsero - koncert
  El Salsero - koncert Gorące rytmy, muzyka z Ameryki Centralnej, międzynarodowi artyści!     Zespół, który powstał 12 lat temu, w zeszłym roku zagrał w Polsce 14 koncertów (w tym na festiwalu JAZZ JAMBOREE), znalazł czas, by wystąpić w Ośrodku Kultury w Brwinowie. W programie koncertu znajdą się utwory własne oraz kompozycje klasyków tego gatunku.
  Czytaj dalej...

 

o nas

 

 

kontakt

pliki do pobrania

wynajem sal i opłaty

konkursy

 

Ogólna klauzula o przetwarzaniu danych

płatności

newsletter

ogłoszenia