• Wtorkowe zajęcia Crafty Mama
  Wtorkowe zajęcia Crafty Mama W tym roku kulturalno-oświatowym uruchamiamy wtorkowe zajęcia Crafty Mama dla rodziców z maluchami!  
  Czytaj dalej...
 • TURNIEJ nie_rycerski, choć…
  TURNIEJ nie_rycerski, choć… choć szlachetnym i wzniosłym stać się może, gdyż w szranki stanąć mają… poeci.   Albowiem…   
  Czytaj dalej...
 • P o l s k a d ź w i ę k i e m m a l o w a n a
  P o l s k a d ź w i ę k i e m m a l o w a n a Wolność to między innymi możliwość kultywowania własnych tradycji i obyczajów – kultury szeroko pojętej. Walka czy dbałość o wolność to również tworzenie własnego dziedzictwa kulturowego. W duchu troski o trwałość polskiej kultury powstawały dzieła muzyczne, również te, które usłyszymy podczas koncertu klawesynowego Jerzego Michała Wardęskiego. Będą to utwory kompozytorek i…
  Czytaj dalej...
 • Inauguracja roku akademickiego
  Inauguracja roku akademickiego Wakacje definitywnie się skończyły, o czym świadczy nie tylko pogoda za oknem, ale i fakt, że od poniedziałku rozpoczną się regularne zajęcia na Brwinowskim Uniwersytecie Każdego Wieku.
  Czytaj dalej...
 • LUDZIE WIERSZE PISZĄ…
  LUDZIE WIERSZE PISZĄ… >>> UWAGA UWAGA UWAGA  Trwa nabór do II edycji Ogólnopolskiego Konkursu Poetyckiego – Brwinowski Parnas ZGŁOSZENIA do 28 września Ten adres pocztowy jest chroniony przed spamowaniem. Aby go zobaczyć, konieczne jest włączenie w przeglądarce obsługi JavaScript.
  Czytaj dalej...
 • ciekawe życie rekonstruktora
  ciekawe życie rekonstruktora Chrzest bojowy przeszli w Brwinowie, tydzień później bronili Twierdzy Modlin, a w najbliższą niedzielę zostaną wypędzeni z powstańczej Warszawy.
  Czytaj dalej...
 • INAUGURACJA Uniwersytetu Każdego Wieku
  INAUGURACJA Uniwersytetu Każdego Wieku Jesień skłania do refleksji. Nowy rok akademicki 2018/19 rozpoczniemy rozważaniami o niezależności myślenia, twórczej krytyce, ale i o potrzebie dialogu. 
  Czytaj dalej...
 • „Lekcja historii”
  „Lekcja historii” W niedzielę 9 września po raz kolejny uczciliśmy pamięć dzielnych rodaków, którzy bronili swojej ziemi przed wrogą okupacją. Przedstawiliśmy dramatyczny moment z historii naszej małej ojczyzny, gdy w 1939 roku zorganizowany został szpital wojenny w Pałacu, wówczas zwanym Pałacem Wierusz-Kowalskich.
  Czytaj dalej...
 • Pracownia zielarska OKeja Zielsko Czarodziejsko zaprasza...
  Pracownia zielarska OKeja Zielsko Czarodziejsko zaprasza... Pracownia zielarska OKeja Zielsko Czarodziejsko zaprasza na zajęcia zielarskie z Anną Czeremchą, dyplomowaną zielarką fitoterapeutką, autorką tekstów zielarskich w biuletynie Gminy Brwinów "Ratusz" i w social media, instruktorką zajęć praktycznych z tworzenia kosmetyków naturalnych i prostych leków ziołowych.
  Czytaj dalej...
 • "Szkolny Kacpa Challenge"
  "Szkolny Kacpa Challenge" Historyczny, pierwszy w Polsce "Szkolny Kacpa Challenge" zorganizowany przez Gminny Ośrodek Kultury w Brwinowie i Brwinowską Akademię Koszykówki za nami.
  Czytaj dalej...

 

o nas

 

 

kontakt

pliki do pobrania

wynajem sal i opłaty

konkursy

 

Ogólna klauzula o przetwarzaniu danych

płatności

newsletter

ogłoszenia