• UWAGA OBÓZ SPORTOWY
  UWAGA OBÓZ SPORTOWY UWAGA OBÓZ SPORTOWY Zapraszamy nie tylko naszych koszykarzy.     Miejsce: Zbiczno koło Brodnicy (czyli kujawsko-pomorskie). Ośrodek Sportowy blisko wody i fajnych miejsc do zwiedzania.  
  Czytaj dalej...
 • UWAGA WAKACJE
  UWAGA WAKACJE LATO W MIEŚĆIE: Pomiędzy rodzinnymi wypadami w góry i nad wodę, gdy rodzice poświęcają swój czas dzieciom, proponujemy rozwiązanie znane jako „Lato w Mieście”.   Informacje dotyczące programu pojawią się na stronie Okeja i na profilu FB  - po tak zwanym majowym weekendzie. A już dziś przypominamy, że:
  Czytaj dalej...
 • Bliżej Siebie - Bliżej Dziecka. Cykl warsztatów dla Rodziców.
  Bliżej Siebie - Bliżej Dziecka. Cykl warsztatów dla Rodziców. Bliżej Siebie - Bliżej Dziecka. Cykl warsztatów dla Rodziców.   7 maja - Granice: czy wyznaczać dziecku, czy określać swoje? 14 maja - Emocje: czy je okiełznać, czy lepiej zrozumieć? 21 maja - Kary: jak działają i dlaczego? Co zamiast? 28 maja - Nagrody: czyli marchewka zamiast kija - czy…
  Czytaj dalej...
 • Drugie szkolenie dla kadr sportowych
  Drugie szkolenie dla kadr sportowych Drugie szkolenie dla kadr sportowych: Nowoczesne Kierunki Rozwoju Edukacji i Aktywności Fizycznej - nauczanie badmintona w szkołach. Prowadzi dr Dariusz Nowicki (AWF) i trener Michał Hoffman (OKej). Teoria i praktyka, jak widać na załączonych obrazkach.
 • Wesołych Świąt!
  Wesołych Świąt! W piątek Okej nieczynny. Wesołych Świąt.
 • Orlik - plan na nowy sezon
  Orlik - plan na nowy sezon Wiosna nadeszła: zegarki przestawione, marzanna spalona, więc otwieramy Orlik. W tym sezonie zagospodarowaliśmy trochę więcej godzin dla mieszkańców niezrzeszonych w klubach i dzikich grup.
  Czytaj dalej...
 • Drodzy początkujący Taternicy/Alpiniści/Taurusowcy...
  Drodzy początkujący Taternicy/Alpiniści/Taurusowcy... Drodzy początkujący Taternicy/Alpiniści/Taurusowcy: w poniedziałek niestety nie będzie zajęć wspinaczkowych. Śpieszymy uspokoić, że pan instruktor nie przepadł gdzieś wśród śniegów Tybetu, tylko po prostu nie może się pojawić tym razem. Do zobaczenia po Świętach!
 • Oświadczenie Dyrektora GOK w Brwinowie
  Oświadczenie Dyrektora GOK w Brwinowie Szanowni Państwo, zgodnie z art. 21 ustawy z dnia 16 maja 2016 r. o przeciwdziałaniu zagrożeniom przestępczością na tle seksualnym przed nawiązaniem z osobą stosunku pracy lub przed dopuszczeniem osoby do innej działalności związanej z wychowaniem, edukacją, wypoczynkiem, leczeniem małoletnich lub z opieką nad nimi pracodawcy lub inni organizatorzy w…
  Czytaj dalej...
 • Wspomnienia wieczoru z saksofonem i akordeonem. I Czesławem.
  Wspomnienia wieczoru z saksofonem i akordeonem. I Czesławem. Życie sen ci spędza z powiek, życie, to skrajności dwie: albo ma za dobrze człowiek, albo ma za źle. Nie licz na to, że to minie, ale żeby jakoś żyć, trzeba mieć specjalną skrzynię i się w skrzyni kryć...
  Czytaj dalej...
 • Spotkanie ogrodowe...
  Spotkanie ogrodowe... Brwinów po raz kolejny otwiera swe Ogrody – zapraszamy serdecznie mieszkańców gminy Brwinów na spotkanie organizacyjne. Planowany termin festiwalu to 16 i 17 czerwca.   Jeśli jeszcze Państwo nie wiedzą, czy chcą się włączyć, to warto zapoznać się z galerią zdjęć z ostatnich imprez – a nuż zainspiruje.
  Czytaj dalej...

 

o nas

 

 

kontakt

pliki do pobrania

wynajem sal i opłaty

konkursy

 

płatności

newsletter

ogłoszenia