poniedziałek, 01 października 2018 11:32

Inauguracja roku akademickiego

Wakacje definitywnie się skończyły, o czym świadczy nie tylko pogoda za oknem, ale i fakt, że od poniedziałku rozpoczną się regularne zajęcia na Brwinowskim Uniwersytecie Każdego Wieku.
 
Burmistrz Arkadiusz Kosiński występując w roli brwinowskiego Ministra Szkolnictwa Wyższego ogłosił dziś rok akademicki 2018/2019 otwartym. Grono przybyłych słuchaczy przypomniało sobie twarze znanych i lubianych profesorów, oraz poznało nowych: panią prof. od sztuki, nową prof. od niemieckiego i pana prof. od Tai Chi. Wykład inauguracyjny pt.: "Rozważania o pożytku płynącym z niezależności myślenia" wygłosił dr Krzysztof Kubiak.
 
Reasumując: mamy pielęgnować w sobie wrażliwość, pytać, dziwić się i rozmawiać ze sobą mając umysł i serce otwarte na doznania i sądy bliźniego. A ponad to, już schodząc na nieco bardziej przyziemny pułap: zapisywać się na zajęcia, pytać panią Dziekan Marzenę Wysocką o wszystko, co dotyczy BUKW i miło spędzać czas w gronie aktywnych i ciekawych życia dorosłych ludzi. Dziekanat BUKW czynny jest dla Państwa codziennie od poniedziałku do piątku w godzinach 9.00 - 16.00, a jak trzeba, to i dłużej. Pełna oferta i plan lekcji na stronie www.ok.brwinow.pl w zakładce BUKW
 
 

 

o nas

 

 

kontakt

pliki do pobrania

wynajem sal i opłaty

konkursy

 

Ogólna klauzula o przetwarzaniu danych

płatności

newsletter

ogłoszenia