środa, 06 lutego 2019 12:20

AMNEZJA | MIĘDZY PODZIAŁAMI

Blues-rockowy koncert zespołu AMNEZJA w ramach trasy promującej najnowsze wydawnictwo grupy – Między Podziałami
 
Gdzie? Brwinów, Gminny Ośrodek Kultury OKej | Wilsona 2
 
Kiedy? 09.02.2019 | 19:00
 
Wstęp Wolny | obowiązuje wcześniejsza rezerwacja
 
Wejściówki należy rezerwować pod numerem telefonu 22 729 34 15
Wstęp na salę koncertową od godziny 18:30.

 

Amnezja to polski zespół blues-rockowy założony w Piotrkowie Trybunalskim, w skład którego wchodzi czterech muzyków z wieloletnim doświadczeniem. Melodie jakie tworzą, to połączenie bluesowego feelingu z rockową charyzmą, okraszone melodyjnym, acz niezwykle emocjonalnym głosem wokalisty. Zespół kładzie duży nacisk na warstwę liryczną swoich utworów. Stara się aby każdy wyśpiewany tekst niósł za sobą istotne przesłanie, intrygował, skłaniał słuchacza do refleksji, a także zmuszał do subiektywnej interpretacji. Największą siłą grupy są energetyczne i widowiskowe występy, których na swoim koncie ma już ponad setkę, zarówno w kraju jak i za granicą. 
 
W roku 2018 zespół wydał swój debiutancki album zatytułowany „Między Podziałami”, gdzie gościnnie w dwóch kompozycjach zaśpiewała Natalia Sikora. Zarówno utwór promocyjny „Stany” jak i cała płyta zebrały bardzo pozytywne recenzje, o czym może świadczyć fakt, że w Radiowej „Trójce” na Liście Przebojów Programu Trzeciego Marka Niedźwiedzkiego „Stany” doszły aż do 15 miejsca, utrzymując się w zestawieniu 21 tygodni.
 
Wokalistą i autorem tekstów w zespole jest Marcin Januszkiewicz – aktor, muzyk, kompozytor. Ukończył on Akademię Teatralną w Warszawie. W swojej karierze występował na deskach takich teatrów jak Teatru Collegium Nobilium, stołecznego Teatru Współczesnego, Teatru Studio, czy Teatru WARSawy. Jako kompozytor jest m.in. autorem utworów Natalii Szroeder (Wszystko), Dawida Kwiatkowskiego (Afraid) czy Margaret (Nie chcę). Wraz z Mariuszem Obijalskim skomponował muzykę i napisał teksty do autorskiego musicalu Liżę Twoje Serce w reż. Agnieszki Glińskiej. Od 2015 roku czynnie współpracuje z Piotrem Rubikiem, a w 2017 roku ukazał się jego debiutancki album zatytułowany "Osiecka po męsku".

 

 

o nas

 

 

kontakt

pliki do pobrania

wynajem sal i opłaty

konkursy

 

Ogólna klauzula o przetwarzaniu danych

płatności

newsletter

ogłoszenia